Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Dub_LHD_Selekt____1487881462_329
Dub_LHD_Selekt____1487881463_693
Dub_LHD_Selekt___1487881463_940

DUB LHD Selekt

nie je skladom
Doprava za 20,00 €
Predajná cena po zľave
70,20 €

Informácie o produkte

Daná podlaha je klasikou v najlepšom význame slova, vďaka čomu sa hodí na všetky typy aranžovania izieb. Podlahy z fázovaním (V-drážka) sa hodia predovšetkým do miestnosti s neutrálnym, klasickým alebo rustikálnym charakterom. Je vhodné použiť jednoduchý najlepšie drevený nábytok. Jedno-lamelová podlaha hodí do priestranných miestnosti. Ak chceme navodiť atmosféru klasického štýlu môžeme použiť tmavý nábytok a steny v teplých odtieňoch olivovej.


Email

Nádherná podlaha so štruktúrou „zostárnutia“ požaduje zodpovedné umiestnene v priestore. Preto je určená do priestranných miestnosti, ktoré sú originálne zaranžované a zladené s nábytkom. Podlaha s tak peknou štruktúrou sa hodí k stenám , na ktorých môžeme použiť štrukturovaný náter. Dobre vyzerá v miestnostiach s minimalistickým novodobým zaranžovaním nábytku a dekorácii.

Celodrevená trojvrstvová podlaha:

 V - drážka spočíva na miernom zrezaní hrany dosiek, ktoré zdôrazňuje rozdelenie plochy podlahy na jednotlivé dosky. Skosenie je obľúbené pre svoju jednoduchosť – na prvý pohľad neviditeľné zrezanie zdôrazňuje prirodzenú krásu dreva a navyše predlžuje dosku vizuálne, čím jej dodáva ľahkosť.

   Vhodná na podlahové kúrenie, prestup tepla 0,14 W/m2K.

Prevedenie 1 lamelová doska - LHD - LandHausDielen , Rozmer 1 dosky:  2200- 1800x 192 mm,alebo 2200 -1800 x 164 mm hrúbka 14 mm    ,  8 dosiek v balení  

  Povrchová úprava - viac vrstiev oxidatývneho Hardwaxoleja WOCA .

Olej preniká do štruktúry dreva, aby ho chránil pred oterom a mechanickým poškodením a pritom zdôraznil krásu a prirodzenosť tohto materiálu.

  Podlahu pre svoju jedinečnosť odporúčajú architekti.

 

Farebné prevedenie podlahy vytvárame podľa priania zákazníka.    

Info:     0905719563  ,    Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.
1-lamelové LHD
olejovaný
kefovaný
prírodná
V hrana