Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

pri triedení dreva platí čo hrča to dizajn a každá parketa je original.

Triedenie dreva

Každá podlaha aj keď je vyrobená z dubu môže byť výnimočná svojim opracovaním a štruktúrou dreva. Ponúkame 4 základne  triedenia pre naše parkety :

 

  Drevo je prírodný materiál s prirodzenými rozdielmi vo farbách a štruktúre, prirodzene reaguje i na vonkajšie vplyvy (napr. svetlo). Z uvedeného dôvodu môže dochádzať k odlišnostiam napr. vo farbe dreva, či jeho štruktúre.

 Triedenie

Select  1 lamela - V tomto triedení je vyberané kvalitné drevo s rovnomerným vzhľadom, ako aj vyváženou a prirodzenou hrou farieb. Obsahuje len ojedinele vrastené ihlové  očká ,hrčky . Zrkadlové lamely podporujú živosť prírodného materialu.

 

                                                                                       

 

Astic 1lamela- Výrazná hra farieb ponúka povrch zdôrazňujúci prírodný pôvod dreva, zrkadlové lamely patria k celkovo živému vzhľadu. V tomto triedení sa môžu vyskytovať otvorené drobné hrčky a očká, vypadnuté väčšie hrče sú odborne vyspravené.

 

                                                                                                                 
                                                                                                         
                                                                                                 

 

 

 

Natur/Beľ 1lamela- triedenie pre celkový pokojný (vyvážený) vhľad, podlahy tohto triedenia sú charakteristické prirodzenou hrou farieb s minimom malých drobných hrčiek. Beľové časti môžu zasahovať do jednej tretiny lamely čím prispievajú k vyváženej súhre vitality a elegancie je to veľmi krásna a elegantná podlaha.

 

                                                                                              

                                                                                     

 

Markant SR 1lamela - zaujímavá, silná hra štruktúr a farieb podtrhuje markantný charakter podlahovej plochy. Jemné vlásočnicové povrchové trhlinky a praskliny, tmavé jadro ako aj markantné hrče dotvárajú silný výraz obrazu podlahy. Vypadnuté hrče a praskliny sú odborne vyspravené tmelom, niektoré len čiastočne . Dávame Vám na výber viac farieb tmelenia : tmavo hnedé , svetlo hnedá a biele. 

 

 

 

                                                                                                                     

                                                     

 

 

 

Country  3lam - v tomto triedení vedome ponúkame povrchy s výraznou hrou farieb a štruktúr, ktoré zdôrazňujú prírodný pôvod a prirodzený charakter dreva.  Vlásočnicové povrchové trhliny a beľe patria k celkovo „živému“ vzhľadu. V tomto triedení sa môžu vyskytovať otvorené drobné hrčky a očká, väčšie hrčky sú odborne vyspravené.